... pro důstojné a aktivní stáří!

   Moderní 
          budova  
    Příjemné 
             okolí
   Poklidné 
        prostředí
 Nadstandardní 
             zázemí

Máte zájem o naši službu?

Prvním krokem je podání Žádosti o uzavření smlouvy k poskytování sociální služby. Žádost lze stáhnout zde: Žádost ke stažení (ve formátu Microsoft Word).

Vyplněný formulář lze doručit poštou na naši adresu nebo naskenovat a odeslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po přijetí žádosti zájemce kontaktujeme telefonicky, případně e-mailem, a domluvíme se na informativní schůzce k poskytované službě. Následně proběhne i sociální šetření v místě aktuálního pobytu žadatele.

 

S každým obyvatelem je před jeho příchodem do Domova podepsána Smlouva o poskytování sociálních služeb. Náhled vzorové smlouvy je k dispozici zde: Smlouva ke stažení.

 

V případě více zájemců o službu než dovoluje aktuální kapacita, se vede pořadník zájemců o uzavření smlouvy o poskytnutí sociální služby. Do pořadníku je zařazen každý zájemce, který si u nás podá žádost o uzavření smlouvy.

Pro posouzení potřebnosti a vhodnosti naší služby využíváme informace z provedeného místního šetření (POZOR! Nenahrazuje ani neovlivňuje šetření Úřadu práce pro přiznání příspěvku na péči) a dále vyjádření Vašeho ošetřujícího lékaře. Věk žadatele a doba podání žádosti nemají výraznější vliv na pořadí! Přijmout do Domova však nemůžeme osoby mladší 60 let a dále ty, jejichž psychický či zdravotní stav vyžaduje zvláštní péči.

Ceník

V částce Bydlení je zahrnuto ubytování, energie (teplo, elektřina), voda, úklid, praní prádla (lůžkoviny i oblečení), drobné opravy prádla, údržba (např. výměna žárovky apod.)

V částce Strava” jsou zahrnuta 3 hlavní jídla denně a 2 svačiny. Díky sdílené kuchyni s Mateřskou školou Hájov, platí rovněž pravidlo, že nekupujeme vždy ty nejlevnější suroviny, ale preferujeme kvalitní výrobky.

Typ pokoje Bydlení Strava Celkem/den Celkem/měsíc
Dvoulůžkový pokoj 1+KK 180 Kč 170 Kč 350 Kč 10 500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2+KK 195 Kč 170 Kč 365 Kč 10 950 Kč
Jednolůžkový pokoj 1+KK 210 Kč 170 Kč 380 Kč 11 400 Kč

Podle zákona o sociálních službách musí obyvateli po zaplacení úhrady za ubytování a stravu zůstat min. 15 % příjmu.